درباره مـــــا

 

برند ما

لوگوی کالجو از یک طرح ایزومتریک الهام گرفته است . با توجه به فعالیت کالجو سعی شده است از یک برند مفهومی در این استارتاپ استفاده شود که در آن میتوان به حرف C به مفهوم اولین حرف از عبارت Calibration و نماد ± بعنوان سمبلی از مفهوم عدم قطعیت که جزء جدایی ناپذیر اندازه شناسی است اشاره کرد. همچنین عبارت “کالجو” از ترکیب دو کلمه “کالیبراسیون” و “جست وجو” گرفته شده است .

 

اهداف

کالجو اولین استارتاپ در حوزه اندازه شناسی (Metrology) است . با کالجو می توانید در سریع ترین زمان ممکن خدمات (کالیبراسیون و احراز صلاحیت) مورد نیاز خود را انتخاب ، بررسی و تحلیل کنید.همچنین میتوانید از طریق فروشگاه آنلاین تجهیزات کالیبراسیون را پس از بررسی خریداری کنید. ارائه راهکار های کالیبراسیون و احراز صلاحیت ، آموزش آنلاین و فروش تجهیزات از اصلی ترین فعالیت های کالجو می باشد. هدف ما از راه اندازی این استارتاپ گسترش اهمیت اندازه شناسی در کشور است و امید داریم بتوانیم گامی کوچک در جهت پیشرفت صنعت برداریم .

 

چشم انداز

کالجو برای پیشبرد فرهنگ اندازه شناسی ، آموزش در حوزه اندازه شناسی و برای همبستگی صنعت و اندازه شناسی فعالیت خود را آغاز کرده است . چشم انداز ما این است که در آینده ای نه چندان دور بعنوان یک مرجع تخصصی در حوزه اندازه شناسی و ارائه خدمات مربوط به آن و همچنین خود کفایی در ساخت تجهیزات آزمایشگاه های کالیبراسیون در خدمت صنعت باشیم .