بله ، ثبت نام در سایت کالجو جهت ورود به پنل کاربری و استفاده از کلیه خدمات آن ضروری می باشد. 

تمامی خدمات کالیبراسیون و احراز صلاحیت از سوی آزمایشگاه های معتبر کشور که دارای تایید صلاحیت از “مرکز ملی تایید صلاحیت ایران” هستند ارائه می شود.

پس از ثبت درخواست شما مبنی بر خدمات کالیبراسیون یا احراز صلاحیت ، پنل بطور خودکار با توجه به درخواست شما تمامی آزمایشگاه های متناسب با درخواست شما را معرفی خواهد کرد و شما می توانید پس از بررسی، آزمایشگاه مورد نظر را جهت دریافت خدمات کالیبراسیون انتخاب نمایید .

بله تمامی درخواست ها پس از ارسال نهایی در پنل اختصاصی شما ثبت خواهد شد و در دوره بعد می توانید مجددا آن را در صورت لزوم ویرایش و ارسال کنید . 

خیر ، خدمات نظارت برفرآیند صرفا با درخواست شما از طریق پنل کاربری و پس از پرداخت هزینه آن امکان پذیر است.

خیر ، تمامی امکانات موجود در پنل کاربری کالجو رایگان بوده و بدون هیچگونه هزینه ای می باشد.

راه های ارتباطی موجود در صفحه تماس با ما صرفا جهت مکاتبات می باشد.جهت درخواست خدمات بایستی حتما از طریق پنل کاربری کالجو اقدام نمایید. توجه داشته باشید به هرگونه درخواست خدمات از طریق راه های ارتباطی ترتیب اثر داده نخواهد شد .

بله ، تمامی محصولات کالجو دارای یکسال گارانتی می باشند . 

خیر ، تمامی محصولات موجود در سایت با افتخار ساخت ایران بوده و توسط کالجو بصورت انحصاری طراحی و تولید می شود. کالجو نماینده فروش هیچ مجموعه ای نمی باشد .

خیر ، تمامی محصولات بصورت انحصاری و بدون واسطه فقط از طریق کالجو بفروش می رسد. لذا از خرید محصولات مشابه با کالجو از طریق افراد سودجو جدا خودداری کنید . 

با نهایت احترام به کاربران و با توجه به شرایط اقتصادی حاضر ، کالجو نمی‌تواند قیمت محصولات را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید.

پس از ثبت سفارش محصول ، کارشناسان کالجو جهت پیگیری درخواست و اعلام قیمت با شما تماس خواهند گرفت ، لذا خواهشمندیم از دیگر راه های ارتباطی مانند ایمیل و تماس تلفنی جهت اطلاع از قیمت خودداری فرمایید . 

معمولا پردازش سفارش مشتریان و اعلام قیمت در همان روز اعلام می شود.

خیر ، شما می توانید هرکدام از محصولات را بصورت جداگانه بدون ثبت نام در سایت ثبت سفارش کنید . 

خیر ، ثبت سفارش محصول به منزله خرید قطعی نبوده و کاملا رایگان می باشد . 

ارتباط با ما

کالجو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

کلیه مطالب و خدمات این سایت متعلق به شرکت مقیاس تجارت آرکا (استارتاپ کالجو) می باشد.