آشنایی با محصولات لوکروم

از طریق همین صفحه می توانید پس از بررسی کامل هر محصول ،نسبت به ثبت سفارش آن بصورت آنلاین اقدام کنید.

نماینده رسمی و انحصاری لوکروم locrom
لوکروم

کالجو ، شریک تجاری و نماینده انحصاری لوکروم

Lorem ipsum dolor sit orot alom amet, conse tetur adipiscing elit. Proin rutrum euismod off dolor ultricies aliq luam ekolor tolos alopma.
Lorem ipsum dolor sit orot alom amet, conse tetur adipiscing elit. Proin rutrum euismod off dolor ultricies aliq luam ekolor tolos alopma.

طراحی هوشمند ، کیفیت پایدار

تولید کننده انواع کوره کالیبراسیون و حمام کالیبراسیون

کمپانی لوکروم بعنوان بزرگترین تولید کننده تجهیزات کالیبراسیون در حال فعالیت می باشد ، این برند پیشرو توانسته است با طراحی محصولات با کیفیت و نوآورانه نظر بسیاری از متخصصین حوزه کالیبراسیون را به خود جلب نماید.

گارانتی معتبر

ما با تکیه بر دانش فنی خود و همچنین رعایت اصول ارتقاء کیفیت ، کلیه محصولات را با گارانتی کتبی معتبر ارائه می دهیم. اطمینان خاطر شما از خدمات و محصولات ما همواره از اولویت های ما بوده .

گواهینامه کالیبراسیون

کلیه محصولات لوکروم با گواهینامه معتبر کالیبراسیون ارائه می شود. فرآیند کالیبراسیون مطابق با استاندارد های بین المللی بوده و توسط آزمایشگاه های ثالث دارای تایید صلاحیت ISO/IEC17025 انجام میپذیرد.

مشاوره فنی رایگان

پیشنهاد ما این است قبل از خرید محصول حتما از کارشناسان کالجو جهت انتخاب بهترین محصول مورد نیازتان مشاوره رایگان دریافت کنید.

گستره وسیع محصولات

با توجه به نیازهای فنی آزمایشگاه های کالیبراسیون ، لوکروم دارنده گسترده ترین طیف انواع محصولات می باشد. محصولات ما در مدل های مختلف از گستره منفی 70 درجه الی 1200 درجه سلسیوس متغیر هستند!

ویژگی های مهم در محصولات لوکروم

FAST-CAL

این ویژگی در کالیبراتورهای منفی بسیار پرکاربرد می باشد، سرعت بالا در رسیدن به دماهای زیر صفر درجه بسیار مهم بوده و محصولات لوکروم برای اولین بار این قابلیت را دارند.

Portable

لوکروم در طراحی محصولات خود به فرآیند کالیبراسیون در سایت های غیر آزمایشگاهی نیز توجه کرده است ، به همین دلیل اکثر محصولات لوکروم دارای طراحی سبک بوده و قابل پرتابل می باشند.

Upgradeble

معمولا آزمایشگاه های کالیبراسیون برای بروز رسانی تجهیزات و افزایش طیف خدمات خود بدنبال خرید تجهیزات جدید هستند ، کالیبراتور های لوکروم این مشکل را تا حدود بسیاری حل کرده و قابلیت بروز رسانی را دارند.

Multifunction

گاها محدودیت های فنی باعث می شود نتوان از یک محیط سیال برای کالیبراسیون سنسور های دما استفاده کرد ، تقریبا تمامی کالیبراتور های لوکروم قابلیت استفاده در حالات خشک و مایع را دارند.

محصولات لوکروم در یک نگاه
نیاز به مشاوره دارید ؟

اگر نمی دانید چه محصولی برای شما مناسب است ، همین حالا فرم روبرو را تکمیل و ارسال کنید ، ما سریعا با شما تماس می گیریم !

ارتباط با ما

کالجو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

کلیه مطالب و خدمات این سایت متعلق به شرکت مقیاس تجارت آرکا (استارتاپ کالجو) می باشد.